NL - FR - EN


Paspoort Remant NV

Adres : Oudeleeuwenrui 25
  2000 Antwerpen
   
Tel. : +32 (0)3 205 66 00
   
Fax : +32 (0)3 205 66 48
   
E-mail : info@remant.be
   
Ondernemingsnummer : BE 0466.665.317
   
Gedelegeerd Bestuurder : Erik Keustermans, vast vertegenw. Commitment BVBA
   
Bestuurders : John Dejaeger, vast vertegenw. Dilkoma BVBA
  Anthony Michielsen
  Marc Pirenne, vast vertegenw. Pirenne & Partners BVBA
  Jos Thys, vast vertegenwoordiger RIJO Advies BVBA
  Tom Ven, vast vertegenwoordiger Focus II BVBA
   
Bedrijfsrevisor : Ludo Foqué, vast vertegenwoordiger Foqué & Partners

Ons team

Erik Keustermans 03 205 66 25 erik.keustermans@remant.be
Tom Ven 03 205 66 10 tom.ven@remant.be
     
Ingrid Van Bael 03 205 66 04 ingrid.van.bael@remant.be
     
Paola Laurens 03 205 66 02 paola.laurens@remant.be
     
Koen Matthys 03 303 26 90 koen.matthys@remant.be
Johnny Van Olmen 03 205 66 07 johnny.van.olmen@remant.be
Hans Vercruyssen 03 205 66 89 hans.vercruyssen@remant.be
     
Betül Kaya 03 205 66 21 betul.kaya@remant.be
Betül Toptas 03 205 66 21 betul.toptas@remant.be
Els Hauspie 03 205 66 22 els.hauspie@remant.be
Eveline Quintelier 03 205 66 01 eveline.quintelier@remant.be
Jef Raeymaekers 03 205 66 28 jef.raeymaekers@remant.be
Johan Verhas 03 205 66 06 johan.verhas@remant.be
Mitch Daems 03 205 66 23 mitch.daems@remant.be