NL - FR - EN


Paspoort Remant Logistics NV

 

Adres : Oudeleeuwenrui 25
  2000 Antwerpen
   
Tel. : +32 (0)3 205 66 00
   
Fax : +32 (0)3 205 66 44
  +32 (0)3 226 49 59
(RoRo) +32 (0)3/205.66.37
   
E-mail : info@remant.be
   
Ondernemingsnummer : BE 440.163.234
   
Gedelegeerd Bestuurder : Erik Keustermans, vast vertegenw. Commitment BVBA
   
Bestuurders : Eddy Maertens
  Tom Ven, vast vertegenwoordiger Focus II BVBA
   
Bedrijfsrevisor : Ludo Foqué, vast vertegenwoordiger Foqué & Partners



Ons team

Eddy Maertens 03 205 66 11 0479 97 11 80 eddy.maertens@remant.be
       
Benjamin van der Laan 03 205 66 39   benjamin.vanderlaan@remant.be
Danielle Kindts 03 205 66 41   danielle.kindts@remant.be
Danielle Verheyen 03 205 66 47   danielle.verheyen@remant.be
Dave Peeters 03 205 66 13 0476 41 21 21 dave.peeters@remant.be
Els van Bergen 03 205 66 03   els.van.bergen@remant.be
Evelien Van Akeren 03 205 66 17   evelien.van.akeren@remant.be
Florence  Tcherkezian 03 205 66 27   florence.tcherkezian@remant.be
Franco Verdoliva 03 205 66 50  0477 38 58 04 franco.verdoliva@remant.be
Hugues Mpululu 03 205 66 05   hugues.mpululu@remant.be
Ken Raes 03 205 66 49   ken.raes@remant.be
Laurens Keustermans 03 205 66 24   laurens.keustermans@remant.be
Lindsey Verbeek 03 205 66 43   lindsey.verbeek@remant.be
Lotte Vandoren 03 205 66 18   lotte.vandoren@remant.be
Maarten Dewachter 03 205 66 09   maarten.dewachter@remant.be
Marina Beyens 03 205 66 19 0475 94 58 76 marina.beyens@remant.be
Peter Van Roy 03 205 66 28 0477 51 21 94 peter.van.roy@remant.be
Pierre De Vel 03 205 66 42   pierre.de.vel@remant.be
Sofie Kindts 03 205 66 18   sofie.kindts@remant.be