NL - FR - EN


Paspoort Remant Globe NV

 

Adres : Oudeleeuwenrui 25
  2000 Antwerpen
   
Tel. ; +32 (0)3 205 66 00
   
Fax : +32 (0)3 205 66 46
   
E-mail : info@remantglobe.be
   
Ondernemingsnummer BE 0444.298.897
   
Gedelegeerd Bestuurder : Erik Keustermans, vast vertegenw. Commitment BVBA
   
Bestuurders : Bob Keustermans, vast vertegenwoordiger Advance BVBA
  Filip Adam, vast vertegenwoordiger Logweb BVBA
  Tom Ven, vast vertegenwoordiger Focus II BVBA
   
Bedrijfsrevisor : Ludo Foqué, vast vertegenwoordiger Foqué & Partners



Ons team

Bob Keustermans 03 303 00 06 0473 11 23 05 bob.keustermans@remantglobe.be
Filip Adam 03 303 00 05 0473 11 23 06 filip.adam@remantglobe.be
       
Annick Pauwels 03 303 00 09   annick.pauwels@remantglobe.be
Bruno Driesen 03 303 26 55   bruno.driesen@remantglobe.be
Filip Keustermans 03 303 26 53   filip.keustermans@remantglobe.be
Ken De Clopper 03 303 26 52   ken.de.clopper@remantglobe.be
Kim Hans 03 303 00 08   kim.hans@remantglobe.be
Mark Mertens 03 303 00 04   mark.mertens@remantglobe.be
Nils Peeters 03 303 00 02   nils.peeters@remantglobe.be
Raf Jacobs 03 303 00 01   raf.jacobs@remantglobe.be
Robby Cant 03 303 00 00   robby.cant@remantglobe.be
Sandra Soares Duarte 03 303 26 54   sandra.duarte@remantglobe.be
Sara Haentjens 03 303 26 51   sara.haentjens@remantglobe.be
Steven Biets 03 303 26 50   steven.biets@remantglobe.be