NL - FR - EN


Paspoort Remant Cool Logistics NV

 

Adres : Oudeleeuwenrui 25
  2000 Antwerpen
   
Tel. : +32 (0)3 303 26 00
   
Fax : +32 (0)3 303 26 10
   
E-mai :l info@remantcool.be
   
Ondernemingsnummer : BE 0831.570.112
   
Gedelegeerd Bestuurder : Erik Keustermans, vast vertegenw. Commitment BVBA
   
Bestuurders : Peter Van den Broeck, vast vertegenw. Conport BVBA
  Steve Adriaenssens, vast vertegenwoordiger Seal BVBA
  Bob Keustermans, vast vertegenwoordiger Advance BVBA
  Filip Adam, vast vertegenwoordiger Logweb BVBA
  Tom Ven, vast vertegenwoordiger Focus II BVBA
   
Bedrijfsrevisor : Ludo Foqué, vast vertegenwoordiger Foqué & Partners



Ons team

Peter Van den Broeck 03 303 26 01 0486 60 60 68 peter.van.den.broeck@remantcool.be
Steve Adriaenssens 03 303 26 02 0497 15 74 93 steve.adriaenssens@remantcool.be
     
Aïsha Caluwé 03 303 26 16   aisha.caluwe@remantcool.be
Anna Biedrzycka 03 303 26 09   anna.biedrzycka@remantcool.be
Cindy Van Cothem 03 303 26 06   cindy.van.cothem@remantcool.be
Dimitri Dielman 03 303 26 07   dimitri.dielman@remantcool.be
Frederik Keustermans 03 303 26 08   frederik.keustermans@remantcool.be
Jan Vermeiren 03 303 26 04   jan.vermeiren@remantcool.be
Jef Leys 03 303 26 11   jef.leys@remantcool.be
Jessie Voermans 03 303 26 17   jessie.voermans@remantcool.be
Julie Loonen 03 303 26 12   julie.loonen@remantcool.be
Koen Aerts 03 303 26 03  0494 94 67 95 koen.aerts@remantcool.be
Lesly Van Bulck 03 303 26 15   lesly.van.bulck@remantcool.be
Nicolas Plottier 03 303 26 19   nicolas.plottier@remantcool.be
Tim Oste 03 303 26 05  0476 48 60 54 tim.oste@remantcool.be
Yannick Van Havermaet 03 303 26 14   yannick.van.havermaet@remantcool.be